CAMPIONAT ESCOLAR D'ESCACS 2015-2016

CATEGORIA PRE-BENJAMÍ

CLASSIFICACIÓ FINAL

ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA) 23 PUNTS 1r MEDALLA D'OR
TOMAS RUIZ (M.SOLÀ) 21 PUNTS 2n MEDALLA DE PLATA
ÀLEX ÁLVAREZ (BALMES) 20 PUNTS 3r MEDALLA DE BRONZE
ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL) 16 PUNTS  
ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES) 16 PUNTS  
CLARA BURSET (ANXANETA) 14 PUNTS  
BIAN CHANG (COR DE MARIA) 11 PUNTS  
NIL ARMENGOL (M.SOLÀ) 11 PUNTS  
TEO CERVERA (M.SOLÀ) 11 PUNTS  
GUILLEM AGAPITO (ANXANETA) 10 PUNTS  
JOFRE ORIOL (LOURDES) 9 PUNTS  

JORNADA 1 (30-1-2016)

RONDA 1ª

GUILLEM AGAPITO (ANXANETA) 1-0 BIAN CHANG (COR DE MARIA)
ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA) 1-0 ÀLEX ÁLVAREZ (BALMES)
ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES) 0-1 JOFRE ORIOL (LOURDES)
ASIER RANGEL (SALESIANS) 0-1 NIL ARMENGOL (M.SOLÀ)
CLARA BURSET (ANXANETA) 0-1 TOMAS RUIZ (M.SOLÀ)
ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL) 1-0 GUILLEM CABRERA (SALESIANS)

RONDA 2ª

JOFRE ORIOL (LOURDES) 1-0 GUILLEM AGAPITO (ANXANETA)
ÀLEX ÁLVAREZ (BALMES) 1-0 CLARA BURSET (ANXANETA)
BIAN CHANG (COR DE MARIA) 0-1 ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES)
ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL) 1-0 NIL ARMENGOL (M.SOLÀ)
TOMAS RUIZ (M.SOLÀ) 0-1 ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA)

JORNADA 2 (27-2-2016)

RONDA 1ª

ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA) 0.5-0.5 JOFRE ORIOL (LOURDES)
ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES) 0-1 TOMAS RUIZ (M.SOLÀ)
NIL ARMENGOL (M.SOLÀ) 0-1 ÀLEX ÁLVAREZ
CLARA BURSET (ANXANETA) 1-0 BIAN CHANG GONZÁLEZ
GUILLEM AGAPITO (ANXANETA) 0-1 ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL)
ASIER RANGEL (SALESIANS) 0-0 GUILLEM CABRERA (SALESIANS)
TEO CERVERA (M.SOLÀ) 1-0 descansa

RONDA 2ª

TEO CERVERA (M.SOLÀ) 0-1 CLARA BURSET (ANXANETA)
JOFRE ORIOL (LOURDES) 0-1 ÀLEX ÁLVAREZ (BALMES)
ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES) 1-0 GUILLEM AGAPITO (ANXANETA)
TOMAS RUIZ (M.SOLÀ) 1-0 NIL ARMENGOL (M.SOLÀ)
ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL) 0-1 ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA)
BIAN CHANG (COR DE MARIA) descansa 1-0

JORNADA 3 (2-4-2016)

RONDA 1ª

ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL) 0-1 ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA)
JOFRE ORIOL (LOURDES) 0-1 ÀLEX ÁLVAREZ (BALMES)
TOMAS RUIZ (M.SOLÀ) 0.5-0.5 NIL ARMENGOL (M.SOLÀ)
ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES) 1-0 GUILLEM AGAPITO (ANXANETA)
TEO CERVERA (M.SOLÀ) 0-1 CLARA BURSET (ANXANETA)
BIAN CHANG (COR DE MARIA) 1-0 descansa

RONDA 2ª

ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA) 1-0 ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES)
ÀLEX ÁLVAREZ 0-1 TOMAS RUIZ (M.SOLÀ)
CLARA BURSET (ANXANETA) 0-1 ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL)
NIL ARMENGOL (M.SOLÀ) 0-1 GUILLEM AGAPITO (ANXANETA)
BIAN CHANG (COR DE MARIA) 0.5-0.5 TEO CERVERA (M.SOLÀ)

JORNADA 4 (7-5-2016)

RONDA 1ª

ÀLEX ÁLVAREZ (BALMES) 1-0 GUILLEM AGAPITO (ANXANETA)
CLARA BURSET (ANXANETA) 0-1 ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA)
TOMAS RUIZ (M.SOLÀ) 1-0 ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL)
ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES) 0.5-0.5 TEO CERVERA (M.SOLÀ)
NIL ARMENGOL (M.SOLÀ) 1-0 BIAN CHANG (COR DE MARIA)

RONDA 2ª

ÀLEX MARQUET (SANTA ANNA) 1-0 NIL ARMENGOL (M.SOLÀ)
ARNAU SANTIESTEVE (MERITXELL) 0-1 ÀLEX ÁLVAREZ (BALMES)
ALFONSO ÁLVAREZ (BALMES) 1-0 CLARA BURSET (ANXANETA)
GUILLEM AGAPITO (ANXANETA) 0-1 TOMAS RUIZ (M.SOLÀ)
TEO CERVERA (M.SOLÀ) 0-1 descansa