Campionat Escolar d’Escacs de Mataró 2021 – Alevins

publicado en: Campionat, Torneijos | 0

Resultats i classificacions

Ronda 1 – Alevins
Bello Margalef, Martí 1 3 Pijuan Costa, Eduald
Fernàndez Harto, Pau 2 2 Prados López, Elia
Garcia Ruiz, Andy 3 1 Pérez Àlava, Joel
Hernàndez Bagot, Izan 1 3 Riera Viñals, Aleix
Mesa Acevedo, Aina 3 1 Sanchez Ventura, Marina
Neyra Rovira, Gorka 3 1 Velasquez Marin, Daniel
Pereyra Abad, Alejandro 1 3 Viñals Claros, Arnau
Carrasco Viñuales, Angel No emparejado
Fernandez Infante, Pablo No emparejado
Gomez Vila, Aniol No emparejado
Jorda Jimenez, Victor No emparejado
Ronda 2 – Alevins
Neyra Rovira, Gorka 1 3 Garcia Ruiz, Andy
Riera Viñals, Aleix 2 2 Mesa Acevedo, Aina
Viñals Claros, Arnau 1 3 Fernàndez Harto, Pau
Prados López, Elia 1 3 Bello Margalef, Martí
Pérez Àlava, Joel 1 3 Hernàndez Bagot, Izan
Pereyra Abad, Alejandro 3 1 Sanchez Ventura, Marina
Pijuan Costa, Eduald 1 3 Velasquez Marin, Daniel
Carrasco Viñuales, Angel No emparejado
Fernandez Infante, Pablo No emparejado
Gomez Vila, Aniol No emparejado
Jorda Jimenez, Victor No emparejado
Ronda 3 – Alevins
Garcia Ruiz, Andy 1 3 Pijuan Costa, Eduald
Hernàndez Bagot, Izan 1 3 Viñals Claros, Arnau
Bello Margalef,Martí 1 3 Neyra Rovira, Gorka
Fernàndez Harto, Pau 1 3 Pereyra Abad, Alejandro
Sànchez Ventura, Marina 2 2 Prados Lòpez, Elia
Velasques Marin, Daniel 3 1 Pèrez Àlava, Joel
Gòmez Vila, Aniol 3 1 Carrasco Viñuales, Angel
Jordà Jimènez, Victor 2 2 Fernàndez Infante, Pablo
Basacoma Olivo Martina 2 2 Task, elsa
Riera Viñals, Aleix (Descansa)
Ronda 4 – Alevins
Pijuan Costa, Eduald 1 3 Viñals Claros, Arnau
Pereyra Abad, Alejandro 1 3 Garcia Ruiz, Andy
Riera Viñals, Aleix 1 3 Neyra Rovira, Gorka
Task, elsa 1 3 Bello Margalef,Martí
Prados Lòpez, Elia 1 3 Hernàndez Bagot, Izan
Velasques Marin, Daniel 3 1 Fernàndez Harto, Pau
Sànchez Ventura, Marina 3 1 Gòmez Vila, Aniol
Pèrez Àlava, Joel 1 3 Jordà Jimènez, Victor
Fernàndez Infante, Pablo 3 1 Basacoma Olivo Martina
Classificació – Alevins Ronda 4
1 Viñals Claros, Arnau Anxaneta 12 punts
2 Pijuan Costa, Eduald Anxaneta 10 punts
3 Neyra Rovira, Gorka Anxaneta 10 punts
4 Garcia Ruiz, Andy Marta Mata 10 punts
5 Riera Viñals, Aleix Anxaneta 8 punts
6 Pereyra Abad, Alejandro Anxaneta 8 punts
7 Bello Margalef, Martí GEM 8 punts
8 Hernàndez Bagot, Izan Balmes 8 punts
9 Velasquez Marín, Daniel Balmes 8 punts
10 Sànchez Ventura, Marina Cor de Maria 7 punts
11 Prados Lopez, Elia Cor de Maria 6 punts
12 Fernàndez Harto, Pau GEM 5 punts
13 Mesa Acevedo, Aina Marta Mata 5 punts
14 Fernàndez Infante, Pablo Marta Mata 5 punts
15 Jordà Jimenez, Victor Balmes 5 punts
16 Pèrez Àlava, Joel Meritxell 4 punts
17 Gomez Vila, Aniol Cor de Maria 4 punts
18 Basacoma Olivo, Martina Meritxell 3 punts
19 Tasx, Elsa Balmes 3 punts
20 Carrasco Viñuales, Angel Marta Mata 1 punts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *